Autobus - stavebnice Monti System | Vista

595,00 Kč
S DPH

Řiditele autobusu zná snad už každý.

Je to naše nejznámější písnička, kterou si notují i řidiči autobusů.


Při našich cestách jsme narazili na českou firmu SEVA,

která vyrábí kromě jiného i stavebnice autobusů Monti System. 
A protože jsme hraví, nechali jsme vyrobit limitovanou edici autobusů s naším designem. Odteď už může být každé malé dítě řiditelem autobusu.

Snad nejlepší je na něm to, že k jeho stavbě nepotřebujete žádné lepidlo ani nic podobného.

Vše zvládnete jen za pomoci vašich šikovných prstů (a nůžek na vystřižení našich originálních samolepek). Můžete si přiobjednat další aršíky samolepek zde: https://obchod.thetaptap.cz/drobnosti/269-arch-samolepek-riditel-autobusu.html

Počet
Out-of-Stock


Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autobusu nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají stavebnice i gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete, po vystřihnutí, polepit.

Monti System je oceněná, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Stavebnice neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Stavebnice Monti System je desetiletí prověřená hračka, která zabaví Vaše děti na dlouhou dobu. A to díky funkčnosti modelu a variabilitě.

První modely Monti Systemu byly uvedeny na trh již v roce 1984. Okamžitě si získaly obrovský zájem všech dětí i dospělých a to nejen díky snadné montáži, ale i úžasným detailům. Výjimečnost stavebnice Monti System se potvrdila v roce 1988, kdy na Mezinárodním veletrhu v Lipsku získála zlatou medaili.

Stavebnice Monti System jsou vyráběny v České republice.

Specifické reference