• Pouze online

Autobus - stavebnice Monti System | Vista

450,00 Kč
S DPH

Řiditele autobusu zná snad už každý.

Je to naše nejznámější písnička, kterou si notují i řidiči autobusů.


Při našich cestách jsme narazili na českou firmu SEVA,

která vyrábí kromě jiného i stavebnice autobusů Monti System. 
A protože jsme hraví, nechali jsme vyrobit limitovanou edici autobusů s naším designem. Odteď už může být každé malé dítě řiditelem autobusu.

Snad nejlepší je na něm to, že k jeho stavbě nepotřebujete žádné lepidlo ani nic podobného.

Vše zvládnete jen za pomoci vašich šikovných prstů (a nůžek na vystřižení našich originálních samolepek).

Počet
In Stock

Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autobusu nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají stavebnice i gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete, po vystřihnutí, polepit.

Monti System je oceněná, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Stavebnice neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Stavebnice Monti System je desetiletí prověřená hračka, která zabaví Vaše děti na dlouhou dobu. A to díky funkčnosti modelu a variabilitě.

První modely Monti Systemu byly uvedeny na trh již v roce 1984. Okamžitě si získaly obrovský zájem všech dětí i dospělých a to nejen díky snadné montáži, ale i úžasným detailům. Výjimečnost stavebnice Monti System se potvrdila v roce 1988, kdy na Mezinárodním veletrhu v Lipsku získála zlatou medaili.

Stavebnice Monti System jsou vyráběny v České republice.

Specifické reference