Obchodní podmínky

 

zapsaný spolek Tap

Na Pankráci 13

140 00 Praha 4

 

 

IČ: 26517213

DIČ: CZ26517213

 

jsme plátci DPH

 

bankovní účet

2600118167/2010 

 

 

Nejsme klasický obchod, který má stamiliony na reklamu. Jsme benefiční obchod.

Ten kdo sem přijde, chce podpořit kulturní a společenské projekty z. s. TAP a kapely The Tap Tap.

 

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

·       Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

·       Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

·       Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

·       Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

·       Vyplněním registračního formuláře či objednávky v rámci internetového obchodu http://obchod.thetaptap.cz/ kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Zákazník může kdykoliv požádat o vymazání svých osobních údajů.

·       Přijmutím „obchodních“ podmínek souhlasíte se zařazením do databáze newsletteru, kterou bude využívat pouze z. s. TAP. V každém dorazivším e-mailu máte možnost se z odběru odhlásit.

 

 

Odstoupení od smlouvy a reklamační podmínky:

 

·       Nebude-li se Vám něco líbit, bude něco rozbité, napište nám, vše vyřešíme. Máte samozřejmě právo z naší spolupráce odstoupit a my to budeme akceptovat.

Odstoupíte-li oprávněně od kupní smlouvy, jsme povinni bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, vrátit všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží, a to v zásadě stejným způsobem jako jsme je přijali. Prodávající vrátí spotřebiteli přijaté peněžní prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím spotřebitel souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady.

·       Vyreklamujeme vše, s čím nejste spokojeni (co jste si u nás zakoupili). Určitě se domluvíme. Pokud si ale myslíte, že se nedomluvíme, vše další se řídí dle ustanovení zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“).Základní informace:

·       Cena zboží je uváděná včetně DPH.

·       Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito dodacími a platebními podmínkami, reklamačním řádem u nakupovaných výrobků.

·       Veškeré osobní údaje uvedené zákazníkem při registraci či v objednávce podléhají ochraně osobních údajů.

·       Nabídka platí do vyprodání zásob.

·       Zboží je zasíláno po Čechách prostřednictvím externích dopravců, kterým jsou Česká pošta a Zásilkovna,

·       Odstíny barev fotografií produktů se mohou drobně lišit od barvy skutečného produktu vlivem nastavení monitorů jednotlivých návštěvníků. Z. s. Tap za tuto skutečnost neodpovídá.

·       Vaší objednávku vyřešíme/odešleme co nejrychleji – standardně 1-3 pracovní dny, v některých případech až týden – ve vypjatých měsících (koncertní sezóna) může být čas dodání delší – napište nám nebo zavolejte, pokud potřebujete zboží dodat dříve, např. jako dárky.

·       V případě, že Vámi objednané zboží nemůžeme dodat z důvodů vyprodání zásob, budete o této skutečnosti obratem informováni našim pracovníkem zákaznického oddělení a Vaše objednávka bude stornována.

 

 

Trocha GDPR:

 

·       Uděluji tímto z. s . TAP, se sídlem Na Pankráci 13, Praha 4, 140 00, jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení a e-mailu, a to pro účely vytvoření a udržování databáze odběratelů newsletteru, pro zasílání tohoto newsletteru či informačního e-mailu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese obchod@thetaptap.cz

·       Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.