Obchodní podmínky

 

zapsaný spolek Tap

Na Pankráci 13

140 00 Praha 4

 

 

IČ: 26517213

DIČ: CZ26517213

 

jsme plátci DPH

 

bankovní účet

2600118167/2010 

 

 

Nejsme klasický obchod, který má stamiliony na reklamu. Jsme benefiční obchod.

Ten kdo sem přijde, chce podpořit kulturní a společenské projekty z. s. TAP a kapely The Tap Tap.

 

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

·       Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

·       Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

·       Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

·       Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

·       Vyplněním registračního formuláře či objednávky v rámci internetového obchodu http://obchod.thetaptap.cz/ kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Zákazník může kdykoliv požádat o vymazání svých osobních údajů.

·       Přijmutím „obchodních“ podmínek souhlasíte se zařazením do databáze newsletteru, kterou bude využívat pouze z. s. TAP. V každém dorazivším e-mailu máte možnost se z odběru odhlásit.

 

 

Odstoupení od smlouvy a reklamační podmínky:

 

·       Nebude-li se Vám něco líbit, bude něco rozbité, napište nám, vše vyřešíme. Máte samozřejmě právo z naší spolupráce odstoupit a my to budeme akceptovat.

·       Vyreklamujeme vše, s čím nejste spokojeni (co jste si u nás zakoupili). Určitě se domluvíme. Pokud si ale myslíte, že se nedomluvíme, vše další se řídí dle ustanovení zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“).Základní informace:

·       Cena zboží je uváděná včetně DPH.

·       Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito dodacími a platebními podmínkami, reklamačním řádem u nakupovaných výrobků.

·       Veškeré osobní údaje uvedené zákazníkem při registraci či v objednávce podléhají ochraně osobních údajů.

·       Nabídka platí do vyprodání zásob.

·       Zboží je zasíláno po Čechách prostřednictvím externích dopravců, kterým jsou Česká pošta a Uloženka.cz,

·       Odstíny barev fotografií produktů se mohou drobně lišit od barvy skutečného produktu vlivem nastavení monitorů jednotlivých návštěvníků. Z. s. Tap za tuto skutečnost neodpovídá.

·       Vaší objednávku vyřešíme/odešleme co nejrychleji – standardně 1-3 pracovní dny, v některých případech až týden – ve vypjatých měsících (koncertní sezóna) může být čas dodání delší – napište nám nebo zavolejte, pokud potřebujete zboží dodat dříve, např. jako dárky.

·       V případě, že Vámi objednané zboží nemůžeme dodat z důvodů vyprodání zásob, budete o této skutečnosti obratem informováni našim pracovníkem zákaznického oddělení a Vaše objednávka bude stornována.

 

 

Trocha GDPR:

 

·       Uděluji tímto z. s . TAP, se sídlem Na Pankráci 13, Praha 4, 140 00, jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení a e-mailu, a to pro účely vytvoření a udržování databáze odběratelů newsletteru, pro zasílání tohoto newsletteru či informačního e-mailu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese obchod@thetaptap.cz

·       Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.