Kniha The Tap Tap - Řiditel autobusu

Neohodnoceno
Kniha The Tap Tap - Řiditel autobusu
299 Kč –25 %

Kniha mapuje téměř dvacetiletou historii nevšední hudební skupiny The Tap Tap složené z tělesně postižených studentů a absolventů Jedličkova ústavu.

Napsala Lucie Fialová, vydalo nakladatelství Paseka.

Knihu zasíláme ve speciálním obalu, za který, při posílání dopravci, připočítáváme 50Kč.

Ke každé objednané knize dostanete jako dárek Sborník vtipů černého humoru The Tap Tap načerno.

299 Kč –25 % 222 Kč

S lehkostí a vtipem popisuje, jak si kapela krůček po krůčku prošlápla své místo v českém šoubyznysu až ke zlomu v podobě písně Řiditel autobusu, jejíž klip má na YouTube miliony zhlédnutí. Zábavně a výtvarně neotřele pojatá publikace dokumentuje významné akce v historii kapely a představuje jednotlivé členy, kteří vyznávají hesla jako „Sedíme si za svým“, „Jsme postižení muzikou“ nebo „Fňukat nikdy nebudem“.

Čtenáři se dozvědí, jak to vypadá, když se třináct tělesně postižených, jeden autista a jeden nevidomý vydají k Mrtvému moři, co hudebníci zažili při koncertě na české ambasádě v Moskvě a proč kvůli nim zasedalo vedení pražského Dopravního podniku.

Knihu doprovází zpěvník nejlepších písní souboru a Almanach černého humoru, sbírka nejotrlejších českých kreslených vtipů nejen o vozíčkářích. "Ze svého prvního hraní s Tap Tapem se dodnes nemůžu vzpamatovat." - Dan Bárta "Zpočátku se to jevilo, že žádají o výpomoc mne, ale pomoc jsem si odnášela já." - Eva Holubová "Asi to bude znít divně, ale já jim závidím." - Tomáš Hanák


Prohlédněte si knihu.

 

Datum vydání: 13. 10. 2016 

Formát: 275 x 211 

Počet stran: 268

Vazba: vázaná